Lekcja z ozobotami

Dzisiaj była lekcja z ozobotami. Programowaliśmy je i rysowaliśmy dla nich trasy. Nauczyłem się,  że kolor niebieski  czarny, niebieski to polecenie przyspiesz a zielony, czarny,czerwony to polecenie jedź w prawo jeśli jest rozwidlenie dróg. Można go używać do nauki. Ozobot to bardzo fajna zabawka.

Hubert Lewandowski


Dzisiaj bawiliśmy się ozobotami i kodowaliśmy mu drogę. Ozoboty to małe roboty, które jeżdżą po drodze, którą mu narysujemy. Dostaliśmy różne kolory pisaków i dowiedziałam się jak się koduje.

Michalina Głowicka


 Dzisiaj bawiliśmy się ozobotem. Rysowaliśmy drogę dla ozobota i patrzyliśmy jak jeździ. Potem uczyliśmy się kodowania. Bardzo mi się podobał!

Mikołaj Roszyk


Na lekcji były ozoboty. Były fajne. Jeździły  po kolorowych liniach. Mój ozobot był czarny. Szkoda, że nie było Kuby.

Marcel Iliuczyk


Dzisiaj rysowaliśmy drogę dla ozobota. Pisaliśmy swoje imię a on jeździł po imieniu. Kodowaliśmy mu drogę za pomocą kolorów. Bardzo fajnie się bawiliśmy!

Marysia Maślak


Nauczyliśmy się kodowania i poznaliśmy możliwości ozobota. Umie przyspieszać i skręcać raz w prawo a raz w lewo. To była najfajniejsza lekcja w moim życiu!!! Ozobot to mały robot. To dobra zabawka na wolny czas.

Jędrek Maciaszczyk


Dzisiaj na lekcji pani dała nam ozoboty. I robiliśmy dla nich trasę z pisaków. Ozobot to mały robot. Dzisiaj kodowaliśmy drogę dla ozobotów. Bardzo fajnie się bawiłem.

Igor Kaźmierski


Dzisiaj w szkole bawiliśmy się ozobotami i rysowaliśmy szlaki i różne mapy. Jak narysowaliśmy zielony to świecił na zielono. Ozobot to mały robot. Jest bardzo fajny. Za pomocą kodów sam jeździ. Ozobot to bardzo fajna zabawka na święta i nudę.

Nadia Janiszewska


Dzisiaj na lekcji poznawaliśmy ozoboty. Kodowaliśmy trasę dla ozobota. Każdy dostał kartkę i pisał swoje imię. Dowiedziałam się, że niebieski to przyspieszenie. Bawiłam się świetnie.

Zuzia Nieradka


Dzisiaj na lekcji bawiliśmy się ozobotami. Pani pokazywała nam kody do ozobota. Niebieski, czarny, niebieski to znaczy żeby przyspieszył. Ozobot to takie małe urządzenie. Dzisiaj mi się bardzo podobała lekcja.

 Alan Baszczyński


Dzisiaj kodowaliśmy drogi dla ozobotów.  Ozoboty to roboty, które odczytują kody. Bawiliśmy się nawet na przerwie! Było bardzo fajnie. Ten ozobot jest niesamowity.

Konrad Stasierski


Dowiedziałam się, że ozobot jeździ po kolorach. Nie wiedziałam, że takie coś jest. Bardzo świetnie się z ozobotami bawiliśmy. Ozobot to mały robot. Dzisiaj to bardzo fajny dzień.

Paula Zaręba


Dzisiaj na lekcji dostaliśmy ozoboty. Nauczyliśmy się kodować trasę dla ozobotów. Kolor zielony, czarny, czerwony  i droga w lewo i w prawo znaczy skręcaj. Moje wrażenia są bardzo dobre.

Natasza Hoffmann


Dzisiaj dostaliśmy od pani ozoboty i dowiedzieliśmy się o ich możliwościach.

Marcel Moliński


Dzisiaj w szkole na pierwszej lekcji bawiliśmy się ozobotami. Ozoboty to małe jeżdżące robociki. Kodowaliśmy mu drogę. Dowiedzieliśmy się, że kolor niebieski, czarny, niebieski oznacza przyspieszenie. Bardzo mi się podobała ta lekcja.

Olek Ozimek


Dziś w szkole uczyliśmy się kodować. Kodowaliśmy ozoboty. Nauczyłem się, że kolor niebieski, czarny, niebieski to znaczy zawróć a zielony, czarny, czerwony to skręć. Bardzo dobrze się bawiłem. Ozobot mały robot.

Leon Repp


Dowiedziałem się jak działają ozoboty. Dowiedziałem się, że ozoboty są bardzo fajną rzeczą. Za pomocą kodowania ozobot jeździł. Bardzo fajnie się bawiłem.

Patryk Szafranowicz


Dziś w szkole bawiliśmy się ozobotami. Ozobot to mały robocik, który przez kolory może jeździć. Te kolory to czerwony, niebieski, zielony i czarny. Dowiedziałam się, że na czarno niebieskim kolorze jedzie szybciej, na kolorze czerwonym zawraca na zielonym zakręca. Było bardzo fajnie. Bardzo mi się to podobało.

Lena Kuca


Dzisiaj na lekcji nauczyłem się kodować trasę dla ozobotów. Bardzo dobrze się bawiłem.

Igor Student


Dziś na lekcji rysowaliśmy trasy dla ozobotów. Odkryliśmy jakie ma funkcje. Dostaliśmy trzy specjalne markery. Na przykład na niebiesko-czarnym kolorze szybciej  jechał.    Ozobot to mały robot. Bardzo lubię ozoboty to i się lubię nimi bawić.

Julia Trukawka